Transmisje wydarzeń sportowych to zawsze udogodnienie dla kibiców, którzy akurat nie mają możliwości pojawić się na trybunach. Podobnie będzie na Poznań Open, już po raz czwarty będą mogli Państwo śledzić zmagania tenisistów podczas challengera również na antenach Polsatu Sport. 

 

Wzorem poprzednich edycji poznańskiego turnieju, kamery Polsatu Sport pojawią się na obiekcie Parku Tenisowego Olimpia w trakcie finałowego weekendu. Już od piątku zmagania tenisistów na głównym korcie będą transmitowane dla fanów „białego sportu” z całej Polski.

W piątek na sportowych kanałach Polsatu zobaczymy aż cztery spotkania. Na ten dzień zaplanowane jest łącznie sześć starć – dwa półfinały debla i cztery ćwierćfinały singla. Które ze starć pojawi się w telewizji zależy od organizatorów i tego, który mecz uznają za najbardziej atrakcyjny dla widzów i które ze starć najbardziej zasługuje na to, żeby znaleźć się na korcie centralnym.

Na sobotę z kolei zaplanowane będą trzy mecze, dwa półfinały turnieju singlowego i finał debla. Każde ze spotkań będziemy mogli śledzić przed telewizorem. Ostatni dzień turnieju to oczywiście wielki finał singla, który odbędzie się w niedzielne popołudnie. Na antenie Polsatu Sport zobaczymy go zaraz po transmisji SuperLigi tenisa ziemnego. Początek finału zaplanowano na godz. 15.

 

Mateusz Włodarczyk