Tenisowo-muzyczny debel. Wielki koncert podczas Poznań Open

0
846

W trakcie tegorocznej edycji poznańskiego challengera tenisowego ATP kibice będą mogli podziwiać atrakcje nie tylko na kortach. Jedną z imprez towarzyszących będzie koncert „Raz, Dwa, Trzy – Młynarski”, poświęcony pamięci wybitnego artysty – Wojciecha Młynarskiego.


Zespół „Raz, Dwa, Trzy” od lat stara się łączyć muzykę rockową ze współczesną poezją. Karierę rozpoczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Od tamtej pory był on wielokrotnie nominowany do prestiżowych nagród muzycznych, a jego albumy niejednokrotnie pokrywały się złotem i platyną. Sympatycy, fani i wielbiciele kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bossanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. „Raz, Dwa, Trzy” słynie nie tylko z własnej twórczości, ale także interpretacji tekstów, m.in. Agnieszki Osieckiej oraz właśnie Wojciecha Młynarskiego. Koncert poprowadzą Agata Młynarska i Alicja Resich-Modlińska.

Co ciekawe, połączenie tenisa oraz muzyki w tym przypadku nie jest wcale przypadkowe, o czym przekonuje Alicja Resich-Modlińska. – Wojciech Młynarski był nie tylko wspaniałym artystą, ale również zapalonym tenisistą. Przez wiele lat grał na kortach warszawskiej Legii. Często można go było tam spotkać grającego, ale również kibicującego słynnym artystom oraz zawodnikom – mówi.

W ubiegłych latach zdarzało się, że zmaganiom sportowym na kortach Partku Tenisowego Olimpia towarzyszył koncert, więc tegoroczny jest niejako odwołaniem do tej tradycji. Pamięci Młynarskiego będzie również poświęcona inna impreza towarzysząca Poznań Open – turniej deblowy VIP – LIDL Lucky Doubles.

Koncert „Raz, Dwa, Trzy – Młynarski” odbędzie się w środę 6 czerwca o godzinie 19 w Kinie Teatrze Apollo, który mieści się przy ul. Ratajczaka 18 w Poznaniu. Bilety można zakupić poprzez system biletomat.pl dostępny także na stronie poznanopen.pl. Ceny wejściówek to 49 zł (balkon) oraz 59 zł (strefa I). Serdecznie zapraszamy!

Łukasz Nowak