Już w poniedziałek rozpoczyna się najważniejszy w tym roku turniej tenisowy w Poznaniu. W celu zapewnienia sobie miejsce na widowni podczas decydującej fazy imprezy zachęcamy do zakupu biletów lub karnetów już dziś.

Sprzedaż online trwa do wyczerpania puli. Od soboty (24 lipca) w punkcie informacyjnym na terenie Parku Tenisowego Olimpia będzie można również zaopatrzyć się w drukowane wejściówki. Ich sprzedaż potrwa do czwartku (29 lipca).

Poniżej przypominamy cennik biletów i karnetów:

CENNIK BILETÓW:

PIĄTEK – 30 lipca – ćwierćfinały gry pojedynczej oraz półfinały gry podwójnej

Bilet normalny – 20 zł

Bilet ulgowy – 10 zł

SOBOTA – 31 lipca – półfinały gry pojedynczej oraz finał gry podwójnej

Bilet normalny – 30 zł

Bilet ulgowy – 15 zł

NIEDZIELA – 1 sierpnia – finał gry pojedynczej

Bilet normalny – 30 zł

Bilet ulgowy – 15 zł

CENNIK KARNETÓW:

Karnet normalny – 60 zł

Karnet ulgowy – 30 zł

Bilety i karnety ulgowe przysługują młodzieży szkolnej, studentom oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji).

DZIECI DO LAT 7 – WSTĘP WOLNY

Bilety i karnety w wersji drukowanej będą również dostępne w sprzedaży w kasach przy wejściu na obiekt w dniach od 30 lipca do 1 sierpnia.

W trakcie pierwszych czterech dni imprezy (26-29 lipca) wstęp na korty Parku Tenisowego Olimpia będzie BEZPŁATNY dla wszystkich.

W związku z ograniczeniami rządowymi i możliwością sprzedaży 50 proc. miejsc (bez uwzględniania osób zaszczepionych przeciwko COVID-19), udostępniona kibicom pula biletów została podzielona na dwie części – pierwsza połowa wejściówek dostępna jest dla WSZYSTKICH, natomiast druga jest przeznaczona WYŁĄCZNIE dla osób zaszczepionych. W przypadku zakupu biletu z puli dla zaszczepionych przed wejściem wymagane będzie okazanie certyfikatu potwierdzającego pełne zaszczepienie przeciwko COVID-19.

UWAGA: wejście na kort z biletem z puli dla zaszczepionych będzie możliwe przynajmniej 7 DNI po otrzymaniu drugiej dawki szczepionki.

Linki do sprzedaży biletów i karnetów można znaleźć w zakładce BILETY: https://poznanopen.pl/bilety/

Marta Ławniczak