Mama Andy’ego Murraya zaprasza dziewczynki do gry w tenisa. Start programu „Miss Hits”

0
978

Poznań Open 2016 to nie tylko rywalizacja zawodowych tenisistów. W trakcie trwania turnieju zainaugurowany zostanie program „Miss Hits” dedykowany dla dziewczynek w wieku od 5 do 8 lat.

Na pomysł wpadła Judy Murray, matka czołowego tenisisty świata – Andy’ego, który w niedzielę wystąpi w finale wielkoszlemowego Wimbledonu. Uznała ona, że na świecie zbyt mało dziewczynek gra w tenisa i trzeba je zachęcić do treningów.

Stąd właśnie program „Miss Hits”, czyli w pełni zorganizowany, zabawny i przyjazny program popularyzacji oraz nauczania tenisa dla młodych adeptek tej dyscypliny. W jego ramach już 16 lipca (sobota) na kortach Parku Tenisowego Olimpia odbędą się zajęcia dedykowane dla dziewczynek w wieku od 5 do 8 lat. W trakcie spotkania dzieci zdobędą niezbędną koordynację ruchową, właściwe nawyki tenisowe, wiedzę o tenisie i zasadach rozgrywania meczów. A na koniec każda mała uczestniczka otrzyma dyplom, nagrody za udział oraz bezpłatny wstęp na półfinały poznańskiego challengera ATP Poznań Open.

Zapraszamy!
Zgłoszenia:
Karolina Bulwan
Ambasadorka Programu Miss Hits
Telefon: 601 384 482
E-mail: k.bulwan@parktenisowy.pl