Julia Pietrucha wystąpi w Poznaniu!

0
1867

Jedną z imprez towarzyszących tegorocznemu turniejowi tenisowemu Poznań Open będzie wyjątkowy koncert Julii Pietruchy. Warto zadbać o wolny wieczór 5 czerwca!

Znana aktorka serialowa i filmowa muzycznie zadebiutowała w kwietniu 2016 roku, kiedy wydała album „Parsley”. Na płycie znalazło się 15 autorskich utworów zainspirowanych kilkumiesięczną podróżą Julii Pietruchy po Azji, utrzymanych w balladowym klimacie pop z elementami folku i kojącymi dźwiękami ukulele.

Album został bardzo wysoko oceniony przez krytyków, zyskując opinię zaskakującego i porywającego. Przede wszystkim spodobał się jednak słuchaczom, dzięki czemu Pietrucha została zaproszona na Open’er Festival. Jej pierwszy plenerowy koncert zgromadził przed sceną ponad tysięczną publiczność. Szczególne uznanie zyskał singiel „On My Own”, który szybko i na stałe zagościł na Liście Przebojów Programu 3 Polskiego Radia. Jeszcze w 2016 roku Akademia Muzyczna Trójki nagrodziła artystkę swoją najbardziej prestiżową statuetką – Mateuszem w kategorii Muzyka Rozrywkowa – Debiut. W uzasadnieniu napisano: „Za unikatową wrażliwość i udowodnienie sobie i światu, że można inaczej”.

W marcu 2018 roku ukazał się drugi album artystki – „Postcards from the seaside”. Tytuł nie jest przypadkowy, ponieważ prace nad utworami rozpoczęły się po przeprowadzce aktorki nad morze. Bałtyk dał jej nowe inspiracje. Jeśli chcecie przekonać się jakie, będziecie mieli niepowtarzalną okazję wysłuchać koncertu w Poznaniu.

W stolicy Wielkopolski Julia Pietrucha wystąpi w środę 5 czerwca. Koncert w Kinoteatrze Apollo rozpocznie się o godzinie 19. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie kosztują 80 zł (balkon) i 90 zł (parter), można je nabyć w internecie na stronie Biletomat.pl. Serdecznie zapraszamy!

Michał Mijalski