Ruszyła internetowa sprzedaż biletów oraz karnetów na najważniejszą w tym roku imprezę tenisową w Poznaniu. Challenger Poznań Open 2021 należy do cyklu Lotos PZT Polish Tour.

Przez pierwsze cztery dni turnieju głównego wstęp na korty Parku Tenisowego Olimpia jest wolny. Jednak w celu zapewnienia sobie miejsce na widowni podczas decydującej fazy turnieju zachęcamy do zakupu biletów lub karnetów już dziś. Wejściówki obowiązywać będą od piątku (30 lipca), czyli fazy ćwierćfinałów gry pojedynczej. Dodajmy też, że sprzedaż online trwa do wyczerpania puli.

CENNIK BILETÓW:

PIĄTEK – 30.07.2021 – ćwierćfinały gry pojedynczej oraz półfinały gry podwójnej

Bilet normalny – 20 zł

Bilet ulgowy – 10 zł

SOBOTA – 31.07.2021 – półfinały gry pojedynczej oraz finał gry podwójnej

Bilet normalny – 30 zł

Bilet ulgowy – 15 zł

NIEDZIELA – 01.08.2021 – finał gry pojedynczej

Bilet normalny – 30 zł

Bilet ulgowy – 15 zł

CENNIK KARNETÓW:

Karnet normalny – 60 zł

Karnet ulgowy – 30 zł

Bilety i karnety ulgowe przysługują młodzieży szkolnej, studentom oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji).

DZIECI DO LAT 7 – WSTĘP WOLNY

Bilety i karnety w wersji drukowanej będą również dostępne w sprzedaży w punkcie informacyjnym na terenie Parku Tenisowego Olimpia od 24 do 29 lipca oraz w kasach przy wejściu na obiekt w dniach od 30 lipca do 1 sierpnia.

Informujemy również, że w związku z ograniczeniami rządowymi i możliwością sprzedaży 50 proc. miejsc (bez uwzględniania osób zaszczepionych przeciwko COVID-19), udostępniona kibicom pula biletów została podzielona na dwie części – pierwsza połowa wejściówek dostępna jest dla WSZYSTKICH, natomiast druga jest przeznaczona WYŁĄCZNIE dla osób zaszczepionych. W przypadku zakupu biletu z puli dla zaszczepionych przed wejściem wymagane będzie okazanie certyfikatu potwierdzającego pełne zaszzczepienie przeciwko COVID-19. WAŻNE ZASTRZEŻENIE!  wejście na kort z biletem z puli dla zaszczepionych będzie możliwe przynajmniej 7 DNI po otrzymaniu drugiej dawki szczepionki.

Linki do sprzedaży biletów i karnetów można znaleźć na naszej stronie w zakładce BILETY: https://poznanopen.pl/bilety/

Marta Ławniczak