04.06.2019

0
1313

poznan.wyborcza.pl

Poznań Open. Hubert Hurkacz zaczął od zwycięstwa. Broni tytułu z poprzedniego roku i honoru polskich tenisistów

Hubert Hurkacz grę w Poznań Open zaczął od zwycięstwa, choć nie tak łatwego, jak można się tego było spodziewać. Pokonał Niemca, Daniela Altmaiera 7:6 (5), 6:0. Polak jest faworytem do zwycięstwa w całym turnieju. – Nie czuję przez to większej presji – deklaruje.

więcej na: http://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36006,24864203,poznan-open-hubert-hurkacz-zaczal-od-zwyciestwa-broni-tytulu.html?disableRedirects=true

sport.onet.pl

Poznań Open: Hubert Hurkacz w trzeciej rundzie

Hubert Hurkacz awansował do trzeciej rundy challengera Poznań Open (pula nagród 70 tysięcy euro). Najwyżej sklasyfikowany w rankingu ATP polski tenisista (44. miejsce) pokonał w drugiej rundzie Niemca Daniela Altmaiera 7:6 (7-5), 6:0.

więcej na: https://sport.onet.pl/tenis/atp/hubert-hurkacz-w-trzeciej-rundzie-poznan-open/04bvly3

sport.onet.pl

Polski debel odpadł z Poznań Open. Marcin Matkowski kończy karierę

Marcin Matkowski i Kacper Żuk na pierwszej rundzie zakończyli swój udział w challengerze Poznań Open 2019. Przegrali po supertie-breaku z portugalsko-rosyjską parą Joao Domingues i Aleksiej Watutin 3:6, 7:5, 4-10. „Matka” po meczu zapowiedział zakończenie kariery we wrześniu tego roku.

więcej na: https://sport.onet.pl/tenis/poznan-open-2019-marcin-matkowski-zapowiedzial-zakonczenie-kariery/5ny9d4v

Sportowefakty.wp.pl:

Challenger Poznań: Hubert Hurkacz w III rundzie. Porażka Wojciecha Marka

Hubert Hurkacz rozpoczął we wtorek obronę tytułu w turnieju ATP Challenger Tour na kortach ziemnych w Poznaniu. Na I rundzie zakończył przygodę polski junior, Wojciech Marek.

więcej na: https://sportowefakty.wp.pl/tenis/825793/challenger-poznan-hubert-hurkacz-w-iii-rundzie-porazka-wojciecha-marka

Epoznan.pl:

Poznań Open: awans Hurkacza do trzeciej rundy. „Występy przed taką publicznością to rzadkość”

Zgodnie z oczekiwaniami Hubert Hurkacz zapewnił sobie awans do trzeciej rundy turnieju Poznań Open.

Obrońca tytułu i turniejowa „jedynka” był zdecydowanym faworytem spotkania z Danielem Altmaierem. Polak w pierwszym secie grał jednak bardzo nerwowo i trudno było mu znaleźć odpowiedni rytm. Ostatecznie udało mu się wygrać w tej partii 7:6 (7-5).

więcej na: https://epoznan.pl/sport-news-95512-Poznan_Open_awans_Hurkacza_do_trzeciej_rundy._Wystepy_przed_taka_publicznoscia_to_rzadkosc

Gloswielkopolski.pl:

Poznań Open: Hubert Hurkacz w pierwszym secie miał problemy. Z kim zagra w trzeciej rundzie?

Wydarzeniem wtorku na kortach Parku Tenisowego Olimpia podczas challengera Poznań Open był pojedynek Huberta Hurkacza z Danielem Altmaierem. Zdecydowanym faworytem był sklasyfikowany na 44. miejscu rankingu ATP Polak. Wrocławianin nie zawiódł, pokonując tenisistę z Niemiec – 7:6 (7-5), 6:0, choć na korcie centralnym było gorąco – zarówno ze względu na tropikalne upały, jak i emocje w pierwszej partii.

więcej na: https://gloswielkopolski.pl/poznan-open-hubert-hurkacz-w-pierwszym-secie-mial-problemy-z-kim-zagra-w-trzeciej-rundzie-zdjecia/ar/c2-14184831